برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر

برنامه های شهرداری طرقبه در ایام ا... دهه فجـر

علیرضا خادم پیر شهردار طرقبه ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از آذین بندی شهر با پرچم مقدس جمهوری اسلامی و همچنین استفاده بیش از 80 سازه و تابلوی شهری جهت اکران طرح های متناسب با این ایام خبر داد.

وی افزود علاوه بر فضا ساری شهری برنامه های ویژه ای در دهه فجر جهت اجرا در نظر گرفته شده که از جمله می توان به جشن بزرگ انقلاب و ضبط و پخش برنامه تلویزیونی قرار همدلی که در سالن ایثار هتل ثامن اجرا می گردد اشاره نمود.

خادم پیر اضافه کرد در حال حاضر و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و با تلاش همکارانمان در شهرداری و همکاری شورای اسلامی شهر شاهد اجرای پروژه های بسیار خوبی در سطح شهر از جمله تعریض بلوار امام رضا (ع) و تکمیل روشنایی این بلوار ، تکمیل پروژه پارک عزیز منصور ، تکمیل پروژه میدان محمدیه ، کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی پارکینگ آذران و .... هستیم که امیدواریم مورد رضایت شهروندان قرار بگیرد.

وی در پایان از اجرای دیگر برنامه های مختلف در مراکز فرهنگی شهرداری طرقبه در ایام دهه فجر و سطح شهر از جمله برنامه یک خانه مهربانی ، زنگ شهروندی ویژه مدارس ابتدایی  و جشنواره نواهای انقلابی خبر داد.

 

 

منتظر دریافت نظرات شما هستیم

آرشیو تاریخی

اندازه فونت و ظاهر متن باش
S M T W Th F S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

دسته بندی مطالب

کلمات کلیدی

آخرین مطالب

دیدار مردم با مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز
دیدار مردم با مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز
غبار روبی گلزار شهدا
غبار روبی گلزار شهدا